عکاسی خدمات

عکاسی از مبلمان به صورت فتومونتاژ و یا در محیط های واقعی

عکاسی محیط کار

عکاسی از تجهیزات و پرسنل حرفه ای شما برای استفاده های برندینگ و ...

عکاسی صنعتی و تبلیغاتی

عکاسی تخصصی و خلاقانه برای محصولات پیچیده ای که نیاز به عکس بی نقص دارند

عکاسی پوشاک

عکاسی تخصصی پوشاک با مدل و یا به صورت چیدمان شده برای مصارفی همچون فروشگاه های آنلاین و تبلیغات ها

عکاسی معماری

عکاسی از ویلا ، املاک ، واحد های آپارتمانی و ساختمان های شما برای فروش و یا استفاده در کاتالوگ های شما

عکاسی محصولات غذایی

عکاسی از محصولات بسته بندی شده غذایی اعم از نوشیدنی و غذا و یا منوی رستوان ها و کافی شاپ ها

آرمان امیری

سلام ،آرمان امیری هستم مدیر و موسس امیری استودیو

از سال ۱۳۹۶ به صورت حرفه ای وارد عکاسی صنعتی و تبلیغاتی شدم و اگر برای کارم یک کد داشته باشم ، اینه که با بهترین ها کار کنم و بهترین عکس های ممکن رو براشون بسازم چون به خودم و کارم ایمان دارم که میتونم بهترین رو ارائه بدم با اطمینان میگم که هیچ عکسی وجود نداره که من نتونم براتون بسازم.

از نظر من یکی از قوی ترین سلاح ها در فروش آنلاین ، عکس محصولات و یا خدمات شماست تنها چیزی که نماینده محصول شما در فضای مجازیه عکس محصولتونه ، حالا اگه این عکس جذابیت کافی رو نداشته باشه یا از اون بدتر ، توی نشون دادن ویژگی های محصول ضعف داشته باشه چه اتفاقی میوفته؟

متاسفانه ممکنه که موفق به فروش نشید من به عنوان یک عکاس حرفه ای تضمین میکنم که عکس های من برای شما مثل یک فروشنده کار کشته عمل خواهند کرد ، من در کل این پروسه همراه شما خواهم بود از شما دعوت میکنم برای شروع یک همکاری حرفه ای با من تماس بگیرید.

در این بخش شاهد برخی از عکس های استودیو امیری هستید ، بخشی از عکسهایی که من میسازم به صورت پشت سفید هستند و برای سایت های فروشگاهی مورد استفاده قرار میگیرند ؛ و بخش دیگر عکس هایی هستند که برای مصارف تبلیغاتی مورد استفاده قرار میگیرند.

گاها برای رسیدن به یک عکس تبلیغاتی درجه یک ، تا ۴۰ عکس گرفته میشود و از بین این ۴۰ فریم ۶ فریم به مرحله نهایی میرسند تک تک این عکس ها نورپردازی متفاوتی دارند مثلا یک عکس به صورت اختصاصی برای ثبت لیبل گرفته میشود و بقیه عکس ها جلوه های نوری خاص را ایجاد میکنند مثلا عکس سن ایچ  ، این چنین عکسی است.

یکسری عکس ها هم نیاز به ادیت های خاص دارند مثلا عکس صندلی یک عکس فتومونتاژ شده است خود صندلی به صورت پشت سفید عکاسی و دوربری شده و در نهایت توی یک محیط مجازی مونتاژ شده اما این کار به تمیز ترین حالت ممکن انجام شده به طوری که حتی روزنه ها داخل توری صندلی هم به طوری عکاسی شده که پشت صحنه مجازی ما ، از توش دیده بشه ، همچنین سایه های بسیار دقیقی برایش ساخته شده ؛ سایه هایی که من میسازم به این صورته که محصول را نورپردازی میکنم و از سایه واقعی محصول در عکس نهایی استفاده میکنم.

از این عکس ها برای مصارف دیگری مثل اشتراک گذاری در صفحات اجتماعی مثل اینستاگرام ؛ و یا چاپ در کاتالوگ ها هم مورد استفاده قرار میگیرند.

عکاسی صنعتی و تبلیغاتی
عکاسی معماری
عکاسی پوشاک
عکاسی محصولات غذایی
عکاسی محیط کار
عکاسی خدمات
Previous slide
Next slide

برخی از مشتریان ما